Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Handduken, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 137/150, färglitografi, 60x69 cm

239227

2014-04-08