Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Svanen, signerad Zorn, 1915, etsning, 24,8x19,7 cm
Litteratur Hjert & Hjert 276

Gulnad

239234

2014-04-06