Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LIND, Axel (1907-2011): Öppet hav, signerad Axel Lind, olja på duk, 120x170 cm

Skador, retuscher, fläckar

239254

2014-04-08