Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LIND, Axel (1907-2011): Öppet hav, signerad Axel Lind, olja på duk, 120x170 cm
Skador, retuscher, fläckar
239254
2014-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här