Slagåspistol
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, studsare, signerad I Adam Kuchenreuter a Regensburg, oktagonal räfflad pipa, signerat och graverat lås, helstock i valnöt med hornäsa och graverade vitmetallbeslag, längd 33 cm
hornäsan skadad, träskador
239257
2014-04-10