Exlibris

Exlibris
Exlibris

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EXLIBRIS. Ca 160 svenska o. utländska exlibris, 1900-tal, olika tekniker, delvis signerade. Dubbletter. Lösa i 2 kuvert.

239261

2014-04-14