Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, flintgods, sgrafitto, Josef Ekberg, Gustavsberg, daterad 1920, höjd 28 cm
Insida med krackelyr
239316
2014-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här