Bordspendyl i senempire

Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire
Bordspendyl i senempire

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, förgylld, med figurin, höjd 35 cm, nyckel och pendel medföljer, total höjd med sockel och glaskupa 49 cm

Urtavlan med slitage och repor, glaskupan med spricka samt nagg

239337

2014-04-06