Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Dalälven, 1919, signerad Zorn, signerad och daterad 1919 i plåten, etsning, 17,5x11,5, Asplund 284, H&H285, ZG 284

239365

2014-04-06