Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): 3 st, Karikatyrer, signerade Albert Engström, tuschteckningar, varierande storlek, med baksidestext
Gulnade, slitage, hål efter nål
239368
2014-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här