Albert Engström tuschteckningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): 3 st, Karikatyrer, signerade Albert Engström, tuschteckningar, varierande storlek, med baksidestext

Gulnade, slitage, hål efter nål

239368

2014-04-06