Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SKÅL, lergods, sannolikt Dalarna och 1700-tal, polykrom dekor i röd och gul glasyr, motiv av fågel samt blomsterranka och meanderbård, diameter 26 cm
Nagg
239395
2014-04-11