Ljusstakar Karl johan

Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan
Ljusstakar Karl johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Karl Johan, för två ljus vardera, marmor och mässing, höjd 34 cm

Skador, lagningar

239398

2014-04-07