Nils Tydén oljemålning
2014-04-07
239476
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Motiv från sandhamn, signerad N Tydén, olja på pannå, 38x53 cm