Jenny Nyström oljemålning

Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning
Jenny Nyström oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

8 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Liljekonvaljer, signerad och daterad Jenny Nyström 1940, olja på duk, ca 27x22 cm

Duk med obetydlig skada vid övre kant

239489

2014-04-09