Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Liljekonvaljer, signerad och daterad Jenny Nyström 1940, olja på duk, ca 27x22 cm
Duk med obetydlig skada vid övre kant
239489
2014-04-09