John Nyström

John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström
John Nyström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NYSTRÖM, John (1888-1945): Stockholmsmotiv, signerad och daterad John Nyström 1934, olja på duk, ca 23x33 cm

239490

2014-04-09