Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PALM, Anna (1859-1924): Utsikt mot slottet från Grand Hotel, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell, ca 10,5x25,5 cm

239521

2014-04-09