Gunnar Ruda oljemålning
2014-04-07
239522
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUDA, Gunnar (1887-1948): "Gammal Gård, Maglehem", signerad a tergo G Ruda, olja på pannå, 38x54 cm