Esias Thorén färglitografi

Esias Thorén färglitografi
Esias Thorén färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THORÉN, Esias (1901-1981): Komposition med figurer, signerad och daterad Esias Thorén -77, 13/360, färglitografi, ca 55x39 cm

239550

2014-04-07