Olle Ågren oljemålning

Olle Ågren oljemålning
Olle Ågren oljemålning
Olle Ågren oljemålning
Olle Ågren oljemålning
Olle Ågren oljemålning
Olle Ågren oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅGREN, Olof Olle (1874-1962), Vindpinad tall, monogramsignerad och daterad OÅ Idö 1911, olja på duk, ca 52x44 cm

239551

2014-04-09