Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORSING, Ivar (född 1919-2009): "Färd om aftonen", signerad och daterad I Morsing 68, olja på pannå, 63x70 cm

239553

2014-04-07