Richard Lindström oljemålning
2014-04-09
239558
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDSTRÖM, Richard (1822-1943): "Gråväder, Lofoten", signerad och daterad Richard Lindström 1924, olja på pannå, ca 46,5x62 cm