Gunnar Börjesson oljemålning

Gunnar Börjesson oljemålning
Gunnar Börjesson oljemålning
Gunnar Börjesson oljemålning
Gunnar Börjesson oljemålning
Gunnar Börjesson oljemålning
Gunnar Börjesson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJESON, Gunnar (1877-1945): Danskt soldatporträtt, signerad G. Börjeson, olja på duk, 72x58 cm

239611

2014-04-10