Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKYLT, emaljerad, "Royal Automobil Club de Belgique Année 1966, ca 44x52 cm
Hörn med emaljskador, smärre repor
239643
2014-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här