Skrivbordshurts Tecno
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSHURTS, 1970-tal, Tecno, Italien, design sannolikt Osvaldo Borsani och Eugenio Gerli, vitlackerat plåt, 2-lådig, höjd ca 60, 40x60 cm, nyckel medföljer samt lådinsats,
Proveniens: Enligt uppgift del av tidigare inredning på Arbmans Annonsbyrå, Stockholm.
239647
2014-04-07