Buddhafigurin brons

Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons
Buddhafigurin brons

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, buddha, brons, höjd ca 20 cm

Skador

239701

2014-04-07