Klubbat för:
98 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GROTH, Jan (Norge, född 1938): "Tegn IV", signerad och daterad Jan Groth 1989, textil, 150x220 cm,
Vevd i samarbeid med Benedikte Groth
239719
2014-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här