Fickur i 18 k guld

Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld
Fickur i 18 k guld

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 800 SEK

FICKUR, 18 k guld, ca 1910, emaljtavla, breguetspiral, innerboett i metall, savonett, boett nr: 380 309407, diameter 51 mm, vikt inkl. klockkedja i 18 k guld, vikt 91 g, etui medföljer

Tavla med skador, boett med bucklor

239737

2014-04-08