Peter Johansson objekt
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANSSON, Peter (född 1964): Böglåda, signerad, daterad och numrerad Peter Johansson 2003, upplaga 1, objekt, låda innehållande kurbitsbemålade Dr. Martens Airwair kängor, höjd 44, 62,5x62 cm
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö
239758
2014-04-08