Peter Johansson objekt

Peter Johansson objekt
Peter Johansson objekt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Peter (född 1964): Böglåda, signerad, daterad och numrerad Peter Johansson 2003, upplaga 1, objekt, låda innehållande kurbitsbemålade Dr. Martens Airwair kängor, höjd 44, 62,5x62 cm
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö

239758

2014-04-08