Peter Johansson objekt
Closed
2014-04-08
239758
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
JOHANSSON, Peter (född 1964): Böglåda, signerad, daterad och numrerad Peter Johansson 2003, upplaga 1, objekt, låda innehållande kurbitsbemålade Dr. Martens Airwair kängor, höjd 44, 62,5x62 cm
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö