Johan Laurents Jensen

Johan Laurents Jensen
Johan Laurents Jensen
Johan Laurents Jensen
Johan Laurents Jensen

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LAURENTS JENSEN, Johan (1800-tal): hans art, Stilleben med blomster, olja på pannå, 23x31 cm

239770

2014-04-09