Baljfåtölj 1800-tal

Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal
Baljfåtölj 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk stil, 1800-tal, gråmålad, sitthöjd 45 cm

Lagningar

239782

2014-04-08