Japansk golvvas

Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas
Japansk golvvas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-tal, Imaridekor,höjd 64 cm diameter 43 cm

Omfattande lagning

239813

2014-04-08