Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets början, behängda med prismor, 3 ljusarmar vardera, höjd ca 15 cm

Två ljushållare med borrhål, prismor med skador

239826

2014-04-08