IA Karlsson olja

IA Karlsson olja
IA Karlsson olja
IA Karlsson olja
IA Karlsson olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARLSSSON, IA (född 1959): Husgavel, monogramsignerad IA 98, olja på duk, 29x39 cm

239835

2014-04-09