Madeleine Pyk akvareller

Madeleine Pyk akvareller
Madeleine Pyk akvareller
Madeleine Pyk akvareller
Madeleine Pyk akvareller

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Och Gud sade frambringe jorden grönska" samt "Gud skiljde ljuset från mörkret" signerade M. Pyk Nice, akvarell, 17x25 vardera

239841

2014-04-08