Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Och Gud sade frambringe jorden grönska" samt "Gud skiljde ljuset från mörkret" signerade M. Pyk Nice, akvarell, 17x25 vardera
239841
2014-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här