Dosa Peter Johan Zetterling

Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling
Dosa Peter Johan Zetterling

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, silver, invändigt med spår av förgyllning, rektangulär, Peter Johan Zetterling, Linköping 1792, ca 3x6,5 cm, vikt ca 61 g

Botten med svagt ristat namn, smärre bucklor, repor

239842

2014-04-08