Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

BILLING, Theodor (1817-1892): "Tidig morgon vid mälaren", monogramsignerad och daterad, olja på pannå, 15x24 cm

239843

2014-04-08