Figuriner Meissen

Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 3 st, porslin, Meissen samt meissenliknande märke, tidigt 1900-tal, höjd 20 resp. 10 cm

En figurin med lagning

239844

2014-04-08