Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljén", signerad L Jirlow, 48/380, blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, 46x55 cm
239847
2014-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här