Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika,1900-1983): "The Shoemaker" 1942, otydligt signerad och numrerad, färgträsnitt på japanpapper, 35x22 cm
239848
2014-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här