Jirlow litografi
2014-04-09
239849
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L Jirlow, 48/380, blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, 62x37 cm