Jirlow litografi

Jirlow litografi
Jirlow litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L Jirlow, 48/380, blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, 62x37 cm

239849

2014-04-09