Stridsklubba

Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba
Stridsklubba

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖVDINGSTAV/KLUBBA, Zulu, 18/1900-tal, skuret trä helt täckt med dekoration av mässings-och järntråd, längd 55,5 cm

smärre slitage

239854

2014-04-10