Jukka Vänttinen mezzotint
2014-04-09
239856
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): "Kasern två II", signerad och numrerad J. Vänttinen 17/30, -84, mezzotint, 32x50 cm