Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av hjortar, längd 37 cm

Spricka, glasyrnagg

239864

2014-04-08