KG Nilson samt Pärni serigrafi
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
NILSON, K.G (född 1942): (2) "Lusthus/Periskop", signerad och daterad KG Nilson 2012, 13/175, färgserigrafi, 33x33 cm samt PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad -92, pt, färgserigrafi, 16x28 cm
239873
2014-04-09