Vas jugend
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, BONBONJÄR, porslin, jugend, början av 1900-talet, Rörstrand, bonbonjären signerad Astrid Ewerlöf, VAS, porslin, jugend, början av 1900-tal, Lidköping, blomsterdekor, höjd ca 8-23 cm
239893
2014-04-08