Takarmatur i Louis quinze-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-tal, Louis quinze-stil, förgylld, för fem ljus, höjd 35 cm

Borrad för el

239897

2014-04-08