Piedestal med vriden fot
2014-04-08
239900
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft, betsad, höjd 95, diameter 40 cm
Lagningar