Piedestal med vriden fot

Piedestal med vriden fot
Piedestal med vriden fot
Piedestal med vriden fot
Piedestal med vriden fot
Piedestal med vriden fot
Piedestal med vriden fot

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft, betsad, höjd 95, diameter 40 cm

Lagningar

239900

2014-04-08