Gunnar Wennerberg vas

Gunnar Wennerberg vas
Gunnar Wennerberg vas
Gunnar Wennerberg vas
Gunnar Wennerberg vas
Gunnar Wennerberg vas
Gunnar Wennerberg vas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS med hänklar, keramik, jugend, Gustavsberg, Gunnar Wennerberg, daterad undertill 1906, höjd 34 cm

Naggad undertill , smärre nagg

239907

2014-04-08