Bålskål Japan

Bålskål Japan
Bålskål Japan
Bålskål Japan
Bålskål Japan
Bålskål Japan
Bålskål Japan
Bålskål Japan
Bålskål Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÅLSKÅL, 1900-talets början, porslin, "Japan", Rörstrand, höjd 17, diameter 32 cm

Krackelyr

239913

2014-04-08